Kurumsal

Şirketimiz 2001 yılında tecrübeli kadrosu ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Reform Bilgisayar Sistemleri ülkemizde teknolojinin getirdiği gerek yazılımsal gerek donanımsal yenilikleri firmalara sunan çözüm şirketidir. Reform teknik ve Logo destek ekibinin sunduğu hizmetler, müşteri gereksinimleri, beklentileri ve sektörel değişimleri göz önünde bulundurarak şirketlerin bilişim teknolojilerinde ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri ve hizmetleri sağlamaktadır. Müşterilerin bilgi altyapılarında meydana gelen sorunları anında çözmek amacıyla, telefon desteğinden yerinde müdahaleye varan acil destek ihtiyaçlarına kadar her türlü hizmetleri kesintisiz olarak sunmaktadır.

 

Faaliyet Alanlarımız; Proje danışmanlığı, Bilgi işlem danışmanlığı ve teknik hizmetleri, ERP uygulama danışmanlığı ve Logo destek.

 

Proje Danışmanlığı;

Günümüz rekabet koşullarında kurumların verimliliğini ve rekabet güçlerini arttırmak amacıyla firmamız kurumların iş akış süreçlerini çağdaş yöntemlerle yeniden tanımlamak ve uygulamak amacıyla proje danışmanlık hizmeti vermektedir. Reform Bilgisayar, Proje Danışmanlık hizmetleri ile bilgisayar ve yazılım teknolojisinden yararlanarak, bilimsel metodolojik yöntemleri kullanarak kurumların küresel ekonomiye entegrasyon sürecini hızlandırmaktadır. Ayrıca farklı sektörlerden edindiği proje deneyimlerini sentezleyerek bütün iş kollarındaki kurumlar için günün koşullarına uygun, değişen ve küreselleşen ekonomik yapıya denk düşen, esnek ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

 

Bilgi işlem danışmanlığı ve teknik hizmetleri;

Kurumunuzun sürekliliğini sağlamak, bilgilerinizi güvenliğinden sorumlu, her türlü ihtiyacınızı anında karşılamak amacıyla hizmet veriyoruz. Büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi teknolojilerini kullanarak dağınık bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek vermekte olup, danışmanlık yaptıkları şirketin personeli ile birlikte çalışarak bilgi aktarımı sağlamaktayız. Teknik ekibimiz farklı alanlarda elde ettikleri tecrübeleri bu yapının içine katılarak verilen hizmetin en yüksek kalitede olmasını hedeflemektedir. Ayrıca firmaların yedekleme planları doğrultusunda analiz çalışmaları yaparak projeler oluşturmakta ve projelerin uygulanmasını sağlamaktayız. Günümüzde bilgi çalmaya yönelik uygulamalar ve programlar konusunda her geçen gün daha büyük tehditlerle karşılaşılmaktadır. Güvenlik artık ağ tabanlı olmaktan çıktığı için uçtan uca güvenlik çözümleriyle önlem almak vazgeçilmez bir durum olmuştur. Firmamız bu konuda güvenlik duvarı (Firewall, IPS) Antivirus, Ağ erişimi kontrolü gibi konularda hizmet vermekteyiz.

 

ERP uygulama danışmanlığı ve Logo destek;

İşletmeler ve sektörler arası farklılıkların yazılım ile azaltılmasının, hizmet kalitesi ve sürekiliğinin bir ERP projesinin başarıya ulaşması sonucu gerçekleşir. Reform Bilgisayar 17 yılı aşkın tecrübesi ile iş süreçleri ve uygulama danışmanlığı sağlayarak kurumların ERP proje uygulamalarını hayata geçirmektedir. Temel hedefimiz iş süreçlerini disipline edip basitleştirip yeniden yapılandırarak, kişilere göre değil sisteme bağlı bir yapı kurarak sistematik bir hale getirmektir. Ayrıca Reform Bilgisayar Logo destek hizmetimizle Logo ürünlerini yeni kullanmaya başlamış ya da uzun süredir kullanan fakat destek ihtiyacı olan firmalara yerinde, telefonla veya online olarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca sertifikalı ve yetkili bir Logo bayisi olarak yeni yıl devir işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmaktayız.