Destek

Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Logo kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri, Yetkili Logo İş Ortakları tarafından sağlanmaktadır. Kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı, Yerinde Destek, Telefon Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

Destek dokümanlarına ve bağlantılarına erişim için support.logo.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Telefon Destek Hizmeti

Tele-Destek Hizmeti

Logo çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Logo Telefon Destek hizmeti, Logo kullanıcılarına yönelik olarak Teknik Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Pazar günleri hariç diğer günler, 08.00-19.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için 0(212) 222 59 10’u arayabilirsiniz.

Veritabanı ve Sistem Danışmanlığı

Veritabanı ve Sistem Danışmanlığı

Logo ürünlerinin genel ve işletmeye özel performans kriterlerine uygun çalışmasını sağlamak amacıyla Network ve Veritabanı Uzmanları tarafından sunulan, sistemin bir bütün olarak üzerinde koştuğu altyapı bileşenlerinin tamamını kapsayan teknik destek ve danışmanlık hizmetleridir. Bu hizmetler kapsamında, veritabanlarının performans problemlerinin giderilmesi ve iyileştirilmesi işlemlerinin yapılması, veri yedekleme prosedürlerinin oluşturulması ve sağlamlığının kontrolleri, uzak bağlantı ile sorunların tespiti ve çözümü, acil data ya da işletim sistemi problemlerinde uzaktan yapılamıyorsa firmada çözüm üretilmesi hizmetleri verilmektedir.